Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Детальніше

19.05.2023

Надання матеріальної допомоги на оздоровлення медичним працівникам у щорічну відпустку під час дії воєнного стану

Відповідно до положень 3 абзацу пункту 2 постанови Кабміну №524 «Питання оплати праці працівників установ, установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 21.05.2011, починаючи з 01.01.2012 медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних установ передбачено виплату допомоги посадового окладу при наданні їм основної щорічної відпустки. Таким чином, з 01.01.2012 допомога на оздоровлення для медичних працівників є обовʼязковою виплатою, а кошти на таку виплату мають передбачатися у кошторисах доходів і видатків відповідних закладів (установ) охорони здоров’я.

Посилаючись на розʼяснення МОЗ та Профспілки працівників охорони здоровʼя України, згідно з якими допомога на оздоровлення виплачується за основним місцем роботи у розмірі посадового окладу, затвердженого у штатному розписі закладу з урахуванням усіх підвищень (посадовий оклад, визначений у графі 12 тарифікаційного списку без урахування інших доплат та надбавок).

Таким чином, матеріальна допомога на оздоровлення вважається обовʼязковою виплатою медичним працівникам зазначених установ, які мають на неї право як у мирний час, так і в період дії воєнного стану. 

 

 Новини

19.06.24
Внесено зміни до постанови КМУ від 20 березня 2013 р. № 174
18.06.24
Алгоритм здійснення виплати за лікарняним
усі новини

ФотодокументиГала-концерт лауреатов областных отраслевых фестивалей