Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Виборні органи

Відповідно до Статуту профспілки працівників охорони здоров’я України метою діяльності  Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав і інтересів членів профспілки області  в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових органах  у взаємовідносинах з роботодавцями та їх об'єднаннями щодо забезпечення здійснення права кожного члена профспілки на працю, підвищення життєвого рівня на основі справедливої оплати праці, забезпечення інших прав та інтересів.

Вищим органом обласної організації профспілки є конференція.

Профспілкова конференція обирає виборний орган – обласний комітет, який керує роботою обласної організації Профспілки між конференціями.

Кількісний та персональний склад обласного комітету встановлює конференція.

Для рішення організаційних та поточних питань обирається Президія у складі голови та її членів. Кількісний та персональний склад Президії обирає конференція зі складу обласного комітету.

Термін повноважень виборних органів організацій Профспілки всіх рівнів становить 5 років.

До обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України входять 79 осіб, 15 з яких є членами Президії. Усі члени обласного комітету є високопрофесійними фахівцями, здібними організаторами, які проводять активну профспілкову роботу в первинних організаціях та координують діяльність організації на обласному рівні.

В організації діють постійні комісії з питань різного напрямку роботи, що були затверджені на I організаційному засіданні Обласного комітету, а саме:

1. Організаційно-інформаційної роботи;

2. Соціально-економічного та правового захисту членів профспілки;

3. Охорони праці і здоров’я;

4. Культурно-масової, спортивної роботи та оздоровлення;

5. Роботи з молоддю, дітьми та підлітками.

Діяльність комісій спрямована на забезпечення громадського контролю за додержанням трудових та соціально-економічних прав, сприяння організації безпечних умов праці членів профспілки, охорону їх здоров’я, організацію та проведення культурно-масових і спортивних заходів.

З грудня 2008 року Харківську обласну організацію профспілки працівників охорони здоров'я України очолює Благовещенська Альона Вікторівна, 1971 року народження. У 1994 році закінчила лікувальний факультет Харківського медичного інституту. Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

 

Новини

19.06.24
Внесено зміни до постанови КМУ від 20 березня 2013 р. № 174
18.06.24
Алгоритм здійснення виплати за лікарняним
усі новини

ФотодокументиГала-концерт лауреатов областных отраслевых фестивалей