Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Фестивалі, конкурси

Сезон 2019 року

 У 2019 році обласний комітет галузевої Профспілки проводив культурно-масові заходи згідно календарного плану, затвердженого рішенням Президії Обласного комітету.

Так, у лютому 2019 року був проведений обласний галузевий конкурс образотворчого мистецтва «Поезія мольберту». У фестивалі-конкурсі прийняли участь понад 30 працівників галузі  охорони здоров'я міста та області. На виставці було представлено понад 60 робіт живопису та графіки.

Також відбувся обласний галузевий конкурс поезії «Симфонія душі». На розсуд слухачів було представлено 60 поетичних творів від понад 20 учасників, а 10 авторів були визначені переможцями конкурсу. 

Приділяв увагу Обласний комітет і підтримці творчих здібностей дітей працівників галузі. Для них був проведений конкурс малюнку на тему "В гостях у казки". Для участі у фестивалі-конкурсі було представлено 100 робіт від 70 дітей працівників галузі Харківського регіону. Всі, без винятку, учасники конкурсу отримали подарунки.

У травні місяці студентська профспілкова молодь взяла участь у фестивалі  майстерності народного мистецтва "Профспілки Харківщини мають таланти", що проводило Об' єднання профспілок Харківської області. Від Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров' я було представлено 11 учасників та 4 ансамблі. За рішенням компетентного журі 7 представників обласної галузевої Профспілки та 3 ансамблі стали переможцями фестивалю міжгалузевого рівня.

Для подальшого зміцнення профспілкового руху, популяризації профспілкового членства та задоволення духовних потреб членів Профспілки, обласним комітетом було проведено турнір інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед студентської профспілковоїгалузевих коледжів Харківського регіону.

До Дня медичного працівника обласним комітетом для спілчан був підготовлений подарунок – понад 500 працівників галузі отримали квитки на концерт в Харківській обласній філармонії.

За звітний період ансамблям народної пісні "Гердан" та бального танцю "Нон-стоп" Національного фармацевтичного університету, а також вокальній студії "Каданс" Харківського національного медичного університету було присвоєно Почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України". Хор української народної пісні "Водограй" санаторію "Березівські мінеральні води" підтвердив це Почесне звання.

 З 22 жовтня по 07 листопада 2019 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва обласний комітет галузевої Профспілки проводив виставку декоративно-прикладного мистецтва працівників галузі  охорони здоров'я Харківського регіону.

Майже  100 працівників галузі представили понад 140 робіт з різних жанрів мистецтва.

За рішенням компетентного журі, до складу якого увійшли висококваліфіковані фахівці Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та Харківського художнього музею, 35 аматорів − працівників закладів охорони здоров'я стали переможцями  конкурсу декоративно-прикладного мистецтва в різних номінаціях. Всі вони  нагороджені дипломами та грошовими винагородами від обласного комітету галузевої Профспілки.

 

 

Сезон 2018 року

Згідно календарного плану культурно-масових заходів, що проводить обласний комітет Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, у першому півріччі 2018 року були проведені заходи як для працівників галузі, так і для їх дітей.

Так у лютому цього року відбувся обласний галузевий конкурс поезії «Симфонія душі». На розсуд слухачів було представлено 70 поетичних творів від 30 учасників, а 10 авторів були визначені переможцями конкурсу.

11 квітня поточного року на базі коледжу Національного фармацевтичного університету відбувся турнір інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед студентської профспілкової молоді галузевих ВУЗів I–II рівнів акредитації. Після двох турів компетентним журі було визнано переможців:

I місце посіла команда медичного коледжу Харківського національного медичного університету;

II місце - команда КЗОЗ "Красноградський медичний коледж";

II  I місце - команда коледжу Національного фармацевтичного університету.

Також в квітні місяці представники галузі охорони здоров`я взяли участь у міжгалузевому фестивалі майстрів народного мистецтва "Профспілки Харківщини мають таланти", що проводило Об`єднання профспілок Харківської області. Загалом було представлено 18 номерів в різних жанрах мистецтва, з них 13 - стали переможцями фестивалю (володарі Гран-прі, дипломанти I, II, III ступеню).     

 А у травні 2018 року в приміщенні Будинку вчених відбувся вже традиційний обласний галузевий конкурс образотворчого мистецтва «Поезія мольберту». Учасниками конкурсу стало понад 40 працівників галузі з 19 закладів охорони здоров'я міста та області. Було представлено майже 90 робіт живопису та графіки. Понад 20 аматорів були відзначені компетентним журі та отримали дипломи і грошові винагороди від обласного комітету.

 З нагоди святкування Дня захисту дітей у приміщенні Харківського художнього музею обласний комітет галузевої Профспілки провів  фестиваль дитячого малюнку «Я люблю Україну». 80 робіт від 70 дітей працівників галузі охорони здоров'я Харківського регіону взяли участь у фестивалі. Як переможці конкурсу, так і учасники отримали від обласного комітету цінні подарунки для розвитку творчості. 

До кінця поточного року для студентів галузевих ВУЗів Харківського регіону обласним комітетом буде проведений обласний конкурс майстрів народного мистецтва "Натхнення 2018" та музичний конкурс.

 

Новини

19.06.24
Внесено зміни до постанови КМУ від 20 березня 2013 р. № 174
18.06.24
Алгоритм здійснення виплати за лікарняним
усі новини

ФотодокументиГала-концерт лауреатов областных отраслевых фестивалей