Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Фестивалі, конкурси

 Сезон 2018 року

Згідно календарного плану культурно-масових заходів, що проводить обласний комітет Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, у першому півріччі 2018 року були проведені заходи як для працівників галузі, так і для їх дітей.

Так у лютому цього року відбувся обласний галузевий конкурс поезії «Симфонія душі». На розсуд слухачів було представлено 70 поетичних творів від 30 учасників, а 10 авторів були визначені переможцями конкурсу.

11 квітня поточного року на базі коледжу Національного фармацевтичного університету відбувся турнір інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед студентської профспілкової молоді галузевих ВУЗів I–II рівнів акредитації. Після двох турів компетентним журі було визнано переможців:

I місце посіла команда медичного коледжу Харківського національного медичного університету;

II місце - команда КЗОЗ "Красноградський медичний коледж";

II  I місце - команда коледжу Національного фармацевтичного університету.

Також в квітні місяці представники галузі охорони здоров`я взяли участь у міжгалузевому фестивалі майстрів народного мистецтва "Профспілки Харківщини мають таланти", що проводило Об`єднання профспілок Харківської області. Загалом було представлено 18 номерів в різних жанрах мистецтва, з них 13 - стали переможцями фестивалю (володарі Гран-прі, дипломанти I, II, III ступеню).     

 А у травні 2018 року в приміщенні Будинку вчених відбувся вже традиційний обласний галузевий конкурс образотворчого мистецтва «Поезія мольберту». Учасниками конкурсу стало понад 40 працівників галузі з 19 закладів охорони здоров'я міста та області. Було представлено майже 90 робіт живопису та графіки. Понад 20 аматорів були відзначені компетентним журі та отримали дипломи і грошові винагороди від обласного комітету.

 З нагоди святкування Дня захисту дітей у приміщенні Харківського художнього музею обласний комітет галузевої Профспілки провів  фестиваль дитячого малюнку «Я люблю Україну». 80 робіт від 70 дітей працівників галузі охорони здоров'я Харківського регіону взяли участь у фестивалі. Як переможці конкурсу, так і учасники отримали від обласного комітету цінні подарунки для розвитку творчості. 

До кінця поточного року для студентів галузевих ВУЗів Харківського регіону обласним комітетом буде проведений обласний конкурс майстрів народного мистецтва "Натхнення 2018" та музичний конкурс.

 

Сезон 2017 року

 У 2017 році обласний комітет галузевої Профспілки проводив культурно-масові заходи згідно календарного плану, затвердженого рішенням Президії обласного комітету.

Так, у лютому 2017 року був проведений обласний галузевий конкурс образотворчого мистецтва «Поезія мольберту». У фестивалі-конкурсі прийняли участь понад 50 працівників галузі з 21 закладу охорони здоров'я міста та області. На виставці було представлено 106 робіт живопису та графіки.

Приділяв увагу обласний комітет і підтримці творчих здібностей дітей працівників галузі. Для них був проведений конкурс малюнку на тему «Брати наші менші». Для участі у фестивалі-конкурсі було представлено 140 робіт від 116 дітей працівників галузі Харківського регіону. Всі, без винятку, учасники конкурсу отримали подарунки.

Для подальшого зміцнення профспілкового руху, популяризації профспілкового членства та задоволення духовних потреб членів Профспілки, обласним комітетом було проведено турнір інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед студентської молоді Харківського національного медичного університету та Національного фармацевтичного університету.

До Дня медичного працівника обласним комітетом для спілчан був підготовлений подарунок – понад 900 працівників галузі отримали квитки на виставу театру ім. Т.Г. Шевченка.

За звітний період театр мініатюр Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І.Мещанінова підтвердив Почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України»

 З 16 листопада по 24 листопада 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва обласний комітет галузевої Профспілки проводив виставку декоративно-прикладного мистецтва працівників закладів охорони здоров'я Харківського регіону.

Майже  160 працівників галузі представили понад 250 робіт з різних жанрів мистецтва.

За рішенням компетентного журі, до складу якого увійшли висококваліфіковані фахівці Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та Харківського художнього музею, 35 аматорів − працівників закладів охорони здоров'я стали переможцями  конкурсу декоративно-прикладного мистецтва в різних номінаціях. Всі вони були нагороджені дипломами та грошовими винагородами від обласного комітету галузевої Профспілки.

 В листопаді місяці на базі ДП «Клінічний санаторій «Березівські мінеральні води» проведено обласний галузевий фестиваль хорового мистецтва «Україна – єдина країна». Учасниками фестивалю стали аматорські хорові колективи закладів охорони здоров'я Харківського регіону.

Для участі в фестивалі було запрошено чоловічу хорову капелу «Сурма» Івано-Франківського національного медичного університету – відомий в Україні аматорський колектив, неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, до складу якого входять працівники зазначено закладу  

 

Новини

17.10.19
Заява Федерації профспілок України стосовно проєкту Державного бюджету України на 2020 рік
16.10.19
Вітаємо з нагородженням!
усі новини

ФотодокументиГала-концерт лауреатов областных отраслевых фестивалей