Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

Спортивна робота

Велику увагу обласний комітет приділяє спортивній роботі.

На місцях, районних та обласному рівнях протягом всього року проводяться спортивні заходи, в яких приймають участь працівники закладів охорони здоров’я.

 

2018 рік

На виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та  положень Галузевої та Територіальної галузевої Угод, з метою пропаганди фізичної культури і спорту серед членів галузевої Профспілки, широкого залучення студентів галузевих ВУЗів всіх рівнів акредитації до занять фізичною культурою і спортом, орієнтації їх на здоровий спосіб життя, Президія обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України постановила організувати та провести у 2018 році спортивні змагання за програмою Спартакіади Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України серед студентів галузевих ВУЗів I – IV рівнів акредитації Харківського регіону.

Згідно програми Спартакіади на цей час вже проведені змагання з футзалу, волейболу, шашок, шахів та легкоатлетичного бігу. На 26 жовтня заплановані  змагання з настільного тенісу. Після  чого будуть підведені підсумки у загальнокомандному заліку.

 Згідно постанови Виконкому Об'єднання профспілок Харківської області від 10.04.2018 р. № В-38-6 12 травня 2018 року відбувся  турнір з міні-футболу серед профспілкової молоді «Кубок профспілок». Харківську обласну організацію профспілки працівників охорони здоров'я України гідно представили команди КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та Національного фармацевтичного університету.

30 травня 2018 року на базі Національного фармацевтичного університету були проведені обласні галузеві змагання з кросфіту серед студентської молоді галузевих ВУЗів всіх рівнів акредитації Харківського регіону. За результатами змагань були підведені підсумки.

I місце посіла команда студентів КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

II місце - команда Національного фармацевтичного університету

III місце - команда медичного коледжу Харківського національного медичного університету. 

  

2017 рік

 Згідно рішення Президії обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України у 2017 році проводилась обласна галузева Спартакіада серед працівників закладів охорони здоров'я районів міста та області, а також серед працівників вищих медичних навчальних закладів всіх рівнів акредитації Харківського регіону.

Впродовж року відбулись змагання з плавання, настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту, шашок, шахів, легкоатлетичного кросу. Загалом понад 300 працівників галузі стали учасниками заходів.

Наприкінці жовтня обласний комітет Профспілки провів заключні змагання в рамках обласної галузевої Спартакіади серед працівників закладів охорони здоров'я міста та області. За результатами 7 видів програми Спартакіади суддівська колегія визначила переможців.

В групі серед працівників закладів охорони здоров'я міста та області

I місце – працівники КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»;

II місце – команда працівників закладів охорони здоров′я Фрунзенського району м.Харкова;

III місце – працівники закладів охорони здоров'я Новобаварського району м.Харкова.

В групі серед працівників ВУЗів всіх рівнів акредитації

I місце посіла команда працівників Харківського національного медичного університету;

II місце – команда працівників коледжу Харківського національного медичного університету;

III місце – команда працівників КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж».

Всі команди-переможці обласної галузевої Спартакіади отримали кубки переможців та дипломи. Кожен з районів-переможців отримав грошову виплату на розвиток фізичної культури та спорту.

На честь святкування Міжнародного Дня захисту дітей обласним комітетом галузевої Профспілки, для дітей співробітників галузі, були проведені спортивні змагання «Веселі старти». Більше 60 учасників віком від 6 і до 13 років активно змагалися в естафетах, спортивних іграх і т.д. Всі учасники свята отримали цінні подарунки від обласної галузевої Профспілки.

Згідно постанови Виконкому Об'єднання профспілок Харківської області від 11.04.2017 р. № В-26-4 20 травня 2017 року відбувся турнір з міні-футболу серед профспілкової молоді «Кубок профспілок». Медичну галузь на турнірі представляли дві команди: команда КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та команда Національного фармацевтичного університету. За результатами змагань команда Національного фармацевтичного університету посіла I місце.

 

Новини

17.10.19
Заява Федерації профспілок України стосовно проєкту Державного бюджету України на 2020 рік
16.10.19
Вітаємо з нагородженням!
усі новини

ФотодокументиГала-концерт лауреатов областных отраслевых фестивалей